Zateplení domu foukanou izolací

Zateplení domu je jeden z nejsnazších způsobů, jak se zbavit unikajícího tepla z domu. Způsobů je hned několik. Někdo dává přednost polystyrénovým deskám montovaným na fasádu, někdo chce pokrýt zdi, podlahy a stropy minerální vatou, jiní upřednostňují foukanou izolaci nebo tzv. chytrou izolaci. Liší se v cenách a době návratnosti, ale výsledek mají stejný. Ušetříte za teplo.

Ušetřete s Climatizerem Plus

Foukaná tepelná izolace CLIMATIZER PLUS je zajímavý a méně známý produkt používaný pro zateplování domů. Jedná se o celulózovou izolaci vyráběnou z recyklovaného papíru, například novin, a pomocných složek, které zabraňují hoření materiálu. Aplikuje se nafoukáním do spár či prostor v podlaze a stěnách, dále na podlahy, stěny i stropy, které chceme zateplit. Následně se může překrýt deskami a tam, kde nejsou potřeba, můžeme nechat izolaci volně.

Úspory za teplo se díky foukané izolaci CLIMATIZER PLUS pohybují až v desítkách tisíc korun ročně, což je pro některé rodiny a společnosti značná část výdajů za příjemné prostředí v bytě nebo na pracovišti.

 

Více informací vám rádi poskytneme na našich webových stránkách www.climatizer.cz