Reklamní tabule nejsou jen áčka, jsou i nové pojetí reklamy

Dát vědět širokému okolí o svém podnikání, o produktech a službách, které nabízíte, můžete mnoha způsoby. Ale reklamní tabule je osvědčený a stále dobře fungující reklamní nosič, který stále má své výhradní místo na poli reklamy. Reklamní tabule současnosti nejsou pouze tzv. “áčka” stojící před prodejnou, nové moderní reklamní tabule jsou velkoformátové pro použití v exteriéru i interiéru budov. Možnosti použití reklamní tabule jsou opravdu dosti široké a tak se Váš požadavek jistě uplatní na některé z nich.

Velkoformátový tisk na digitálních strojích je dokonalý, přenese hodnověrně na tabuli jakýkoli obraz, fotografii či skvěle vystihne barevnost a ráz reklamy. Reklamní tabule skvěle slouží v hromadných prostředcích i ve vstupních prostorách firem, v halách kulturních budov i jiných veřejných institutů. S velkou efektivitou zde působí na kolemjdoucí, nakupující a podobně. Nenásilnou formou prezentují značku Vaší firmy, poskytnou základní důležité informace o produktech či službách.

Velikost reklamní tabule si zvolíte sami. Na výběr máte širokou škálu možností i barevného provedení. Velkoformátový tisk na folie je moderní způsob jak účinně zaujmout. V reklamní agentuře můžete objednat i oboustranný velkoformátový tisk a reklamní materiály vyvěsit v prostoru. Tato varianta jistě každého osloví. Materiál lze potáhnout laminací a tím ještě zvýšit odolnost reklamních nosičů a prodloužit jejich použitelnost i v nepříznivých klimatických podmínkách.