Ptáte se jak založit živnost nebo firmu?

Chcete pomoci se založením firmy nebo živnosti? Tím nejtriviálnějším způsobem je bezpochyby využití služeb subjektu, který se v této problematice cítí, jako ryba ve vodě. Firma, která se o všechny náležitosti postará za vás a bude vaší pravou rukou při zakládání společnosti s ručením omezeným nebo vám zřídí živnostenský list. V tomto článku vám ukážeme, jak na založení firmy či založení živnosti 2020.

Mezi takové odborníky patří bezpochyby Profi-kancelář s.r.o., která v tomto segmentu přináší spoustu hodnotných a cenných informací a disponuje potřebnými postupy, které vám pomohou během deseti pracovních dnů pomoci se založením nové firmy nebo živnosti.

Pouhé dva týdny vás dělí od okamžiku, kdy na trh můžete vstoupit jako plnohodnotný podnikající subjekt s nápady, myšlenkami a vizemi.

Co obnáší založení s.r.o. na klíč?

V případě tohoto úkonu musí být provedeny minimálně následující činnosti:

  • Notářský zápis
  • Zajištění potřebných oprávnění a zapsání do obchodního rejstříku
  • Výpomoc při uhrazení kapitálu
  • Přihlášení na patřičných úřadech

Několik procedur, které však vyžadují pevné nervy při jednání s úředníky a spoustu drahocenného času. Výsledek však bude vždy pozitivní – buďto nově založená firmy nebo vyřízený živnostenský list, obsahující všechny volné živnosti. Po výše uvedené lhůtě obdržíte všechny potřebné listiny a dokumenty, které prokazují vaše majetkové právo k nové společnosti, a můžete se směle pustit do podnikání.

Jak sami můžete vidět, založit firmu nebo živnost může být snadnou záležitostí, stačí pouze vědět, kde hledat pomocnou ruku a na koho se v této záležitosti obrátit. I vy můžete mít během několika dní svoji vysněnou společnost s ručením omezeným nebo živnost, za pomoci odborníka na slovo vzatého. Tak neváhejte dlouho a oslovte Profi-kancelář s.r.o.