Zdravotnická technika – Jan Turek

Provozujete ordinaci a potřebujete ji vybavit kvalitní zdravotnickou technikou? Máte-li v provozu gynekologickou ambulanci, ordinaci praktického lékaře, veterinární stanici nebo jakoukoliv jinou ordinaci, tento článek vám může přinést zajímavé informace. Pokud jste netrpěliví, podívejte se rovnou na www.janturek.cz. Naleznete tam, jaké typy a druhy zdravotnické techniky Vám firma Jan Turek nabízí.

Gynekologická křesla, zdravotní lůžka a další zdravotnická technika

Společnost Ing. Jana Turkazdravotnická technika, má dlouholeté zkušenosti s výrobou zdravotnické techniky – zdravotních lůžek, gynekologických křesel a také veterinárních stolů.
Firma Ing. Jan Turekzdravotnická technika k vám nepřichází pouze s nabídkou prodeje zdravotnické techniky, ale také se servisem zdravotnické techniky, který je zajišťován přímo v dílně této společnosti.

Prodej a servis zdravotnické techniky

Máte-li náročné požadavky při zařizování či obnovování zdravotnického vybavení vaší ambulance nebo požadujete speciální zdravotnickou techniku na míru, vyberete si také vy. Společnost Ing. Jan Turekzdravotnická technika vám dokáže nabídnout a vyrobit takovou zdravotnickou techniku, která nejen bude na míru pro vaši ordinaci, ale také která bude vyhovovat vám a vašim potřebám.

Zaujala-li vás nabídka společnosti Ing. Jan Turek – zdravotnická technika nebo máte-li jakýkoliv dotaz na tuto společnost, otázky můžete nalézt na internetové prezentaci www.janturek.cz nebo můžete využívá následujících kontaktních údajů:
Email: janturekzt@seznam.cz, janturek@tiscali.cz
Tel.: +(420) 605 151 379