Ubytování v majáku – krásná a netradiční dovolená

Léto jen tak neskončí. Užívejte si sluníčka, dokud hřeje a navštivte destinace, kde na Vás čeká krásně vyhřáté moře, okouzlující pláže i výborné místo odpočinku. Proč byste si nemohli dovolit i na sklonku léta vycestovat za hranice a užít si komfort se vším všudy. Cestovní kanceláře nabízejí velké množství tipů a inzerce na zajímavé ubytování, kde na Vás čeká stoprocentní catering, kde bude bar s lahodnými drinky k dispozici a kde načerpáte sílu na šedivé dny zimy. Zajímavou netradiční dovolenou si nadělte jako krásný letní dárek a pak si jen užívejte.

Což takhle vyzkoušet ubytování v majáku? Tam máte zaručen klid od ostatních turistů a zaručenu nádhernou okolní přírodu, blízkost moře a klid. Istrie i Střední i Severní Dalmácie k tomuto účelu nabízí krásné majáky. Na některé musíte doplout po moři, ale některé jsou dostupné i Vaším vozem, jsou plně zásobené. Najdete zde i v okolí městský život (pokud Vás přepadne samota). Některé z ostrovů jsou naprosto oddělené od okolního světa, tady Vás čeká vzrušující dovolená naprostý klid od civilizace. Vyberte si podle svého cítění a zažijte luxusní a netradiční dny léta.

Máte rádi bar catering, moderní vymoženosti ubytování, ale raději byste bydleli o samotě nežli mezi davy turistů? Spojte dovolenou v jedno. Ubytování v majáku Vám nabízí ničím nerušené místo pro Vaši lásku, pro romantické chvíle ve dvou, ale zároveň Vám nabízí i dostupný komfort bydlení. Moderní majáky jsou plně vybavené moderní technologií a nabízejí vysoký komfort ubytování. Pokud si chcete zajít do města, nebude to za rohem, ale krátká vyjížďka do nedalekého městečka určitě možná je. Tady můžete navštívit místní restaurace a ochutnat jak místní jídlo, tak i exkluzivní drinky umíchané mistry barmany. Zažijte exkluzivní dovolenou jinak. Proč jezdit do Chorvatska pouze do hotelu, bungalovu, apartmánu. Přijměte pozvání ke vzrušující dovolené a bydlete přímo na moři v majáku.