Ložiska, nářadí a spojovací materiál | Ložiska Haná s.r.o.

Jste automobilová, stavební či jiná řemeslnická firma?
Potřebujete ke své dobře odvedené a vykonané práci kvalitní nářadí, spojovací materiál nebo např. automobilová ložiska?
Chcete, aby vaše práce nebyla jen prací, ale také zábavou pomocí kvalitních pomocníků ve vašich rukou?

Obraťte se na společnost Ložiska Haná s.r.o. sídlící v Prostějově. Tato zavedená, dobře fungující společnost od roku 2003 nabízí rozsáhlý sortiment ložisek, automobilových ložisek, těsnících prvků značek Gufero a Rubena, průmyslových nebo automobilových klínových řemenů, brusiv, nářadí a nástrojů, hadic, spojovacích materiálů, vteřinových a silikonových lepidel a tmel, pojezdových kol, svařovací techniky, manometrů, jednořadých nebo dvouřadých řetězů, elektra EMOS (žárovky, baterie, svítilny…), pryží, maziv, ségrovek a mnoha dalších. V nabídce této společnosti se skrývá také řada ne méně důležitých úklidových prostředků (smetáky, košťata, hrábě, rýče…) a ochranných pomůcek (pracovní rukavice, ochranní brýle…) k práci.

Kvalita, odborné poradenství a veškeré služby na vysoké úrovni této společnosti jsou nabízeny zákazníkům pod odborným dohledem. Což také dokazují certifikáty, ISO 9001:2000 a ISO 9001:2008, které tato společnost obdržela.

Stále se zvyšující konkurence, nezadržitelný vývoj a stále vyšší nároky zákazníků na kvalitu pohánějí společnost Ložiska Haná s.r.o. k dalšímu rozvoji, vývoji a rozšiřujícímu nabízenému sortimentu.

Svými nabitými zkušenostmi, léty ověřenou praxí, mnoha spokojenými zákazníky a ochotných, odborně vzdělaným personálem se řadí společnost Ložiska Haná s.r.o. mezi špičky ve svých oborech. Jistě i vy budete nad míru spokojeni s poradenstvím, vybraným kvalitním zbožím a službami, které tato společnost nabízí.