Léto správná doba na hubnutí

Kdy se hubne nejlépe? V létě nebo v zimě? No samozřejmě, že v létě. V letních měsících jsme plni elánu, snáze sportujeme, prostě jsme daleko aktivnější. Proto se i snáze shazují nadbytečné kilogramy. Tuk nahromaděný na těle není hezký na pohled, když chceme vypadat v plavkách co nejlépe, je samozřejmě lepší s hubnutím začít daleko dříve. Ale ani teď, když už je letní sezona v plném proudu, není nic ztraceno. Pokud myslíte hubnutí vážně, soustřeďte se na dosažení co největšího úbytku. Využít můžete služby moderní estetické kliniky, kde bezbolestně a v krátké době odstraní tuk liposukcí, kavitací či jinou moderní metodou nebo začnete sami aktivně sportovat a zhubnete vlastní pílí. Zapomeňte na úklid domácnosti, na to raději zavolejte kvalitní úklidovou firmu a věnujte se sobě.
Jak tedy začít?

Zapomeňte na návštěvy posiloven, fitness center. V létě zde není moc příjemný vzduch a uzavřené prostory nás také nelákají. Zkuste zhubnout při pohybu venku. Vytáhněte jízdní kolo a dejte si pořádně do těla. Všude přítomné cyklostezky nás zavedou do přírody a jízda bude nejen užitečná, ale i příjemná. Vytvořte si pro sebe tvrdý režim, kdy si na každý den naplánujete nějakou sportovní aktivitu. Žádné lenošení, ani když chodíte do práce. Večery jsou nyní dlouhé, teplé a tak můžeme vyrazit ven i později večer. Oblíbené pro pohyb jsou i in-line brusle. S nimi je to obdobné jako s jízdním kolem. Jezdit na nich můžete na místním sportovišti, kde jsou připraveny okruhy speciálně pro in-line bruslení nebo nazout brusle kdekoli, kde je dobrý povrch. Vím, že cyklisti se ohradí, že na cyklostezku chodci natož lidi na bruslích nepatří, ale proč se omezovat, jestliže nebudete na obtíž, můžete směle vyrazit i tam kde je asfaltový povrch v přírodě. Asfaltování cestiček v přírodě je trnem v oku ekologům, ale pro příjemné projížďky na bruslích je fajn. Pravidelným ježděním zhubneme i vypracujeme krásná těla. I o víkendu nebo o dovolené si můžeme vybrat celodenní výlet na bruslích nebo na kole a užít tak bezvadný rodinný čas.
Pohyb není vše

Ale pozor ani velké sportování není tak účinné, pokud tomu neobětujeme své vydatné obědy a večeře. Máte-li rádi tučná, smažená jídla bude váš úbytek Váhy velmi pomalý. Metabolismus lidského těla je zapeklitý a tak při pohybu ubírá kilogramy tuku, ale velikém přísuny tuků a cukrů nefunguje optimálně. Letní doba je vhodná i pro přípravu lehkých večeří, dobrých svačin ze zeleniny. To že budete grilovat a udit, vůbec nevadí, pokud pořádný kus masa doplníte velkou porcí zeleniny. Snažte se jist co nejvíce přírodních cukrů v ovoci a přílohy pokrmů nahradit zeleninovými saláty. Zelenina Vás zasytí, ale nezatíží.
Pokud i přes tyto rady si myslíte, že hubnutí pro Vás nebude snadné. Navštivte nejdříve specialisty, kteří Vám dokáží pomoci moderní technikou. Zaměří se na Vaše problematické partie a nabídnou optimální řešení liposukce. Odsát tuk lze z břicha, hýždě i z oblasti kolen, ramen aj. Bezbolestná liposukce pomůže. Po uplynutí rekonvalescence, která je krátká, pak můžete hubnutí doplnit právě cvičením. I když máte nadváhu, nepěkné tvary těla, než léto skončí, budete zase ve formě.