Catering Praha – občerstvení i kompletní menu nejen pro firemní akce

Plánujete banket, raut, podnikový večírek nebo velkou rodinnou oslavu? Sháníte spolehlivou firmu, která nabízí prvotřídní cateringové služby? Neváhejte kontaktovat zkušený tým, Vyšehrad 2000 group, a vaši hosté budou příjemně překvapeni skvělým jídlem, včetně znamenitých kulinářských specialit. Catering je realizován na míru vašim konkrétním představám a objednat si můžete jak lehkou a nenáročnou formu občerstvení, tak i raut nebo banket s pokrmy servírovanými u tabulí či stolů. Flexibilní a kreativní tým má dlouhodobé zkušenosti i s přípravou doprovodných programů, pro menší i větší akce.         

Pružný servis za výhodné ceny

Cateringové služby si můžete objednat online nebo telefonicky, případně během osobní návštěvy. Čeká vás vstřícné jednání, během něhož jsou doladěny veškeré detaily vaší objednávky. Catering pro společenské akce nebo firemní oslavy do dvou tisíc osob se realizuje pomocí vlastního vybavení cateringové společnosti, která disponuje moderní výrobnou a skladem v části Praha 4. Pokud se vám nedaří najít pro vaši akci vhodné prostory, také s tímto požadavkem vám profesionální tým pomůže. Na výběr máte novodobé i historické objekty, a chcete-li být originální, volte catering pod širým nebem.   

Pro českou i zahraniční klientelu

Renomovaná cateringová společnost Vyšehrad 2000 group úspěšně spolupracuje s českými i zahraničními klienty, a to už od roku 1994. Catering Praha mohou nově vyžívat i firmy, které chtějí svým zaměstnancům zajistit denní stravování. Cateringových služeb na vysoké profesionální úrovni často využívají snoubenci, kterým je k dispozici zkušená svatební koordinátorka. Jejím úkolem bude zajistit svatbu „na klíč“ – od květinové výzdoby, přes dopravu a hudbu až po svatební obřad a hostinu. Svůj významný den si tak snoubenci užijí bez starostí a v dokonalé pohodě.  Pro váš svatební den vám společnost Vyšehrad 2000 Group může nabídnout vlastní prostor v Areálu Botanika, který je vzdálen necelých 20 km z centra Prahy.