Prodej a servis automobilů

Pokud uvažujete o koupi nového automobilu, svěřte se bez obav do služe zkušených lidí, kteří jsou odborníky ve svém oboru a najdete je ve firmě, jejíž název je Autocentrum KREANS. Toto autocentrum sídlí zatím ve třech pobočkách v Ústeckém kraji, a sice v Bohušovicích nad Ohří, které je jakousi centrálou, a dále v Děčíně a v Ústí nad Labem.

Autocentrum KREANS se zabývá prodejem osobních i nákladních vozidel a jejich hlavními značkami jsou automobily Hyundai, Ford a Mitsubishi. Samozřejmostí je pro Autocentrum KREANS poskytování servisu. Servis je zajišťován pro osobní i nákladní vozidla značek Hyundai, Ford a Mitsubishi. K servisu patří i ruční myčka, takže odjedete s dokonalým vozidlem, kterým si neuděláte žádnou ostudu.

 

Servis vozidel znamená pochopitelně i zajišťování náhradních dílů. Náhradní díly pro vozidla značky Hyundai, Ford a Mitsubishi poskytuje Autocentrum KREANS za bezkonkurenčně nízké ceny a to samé platí pro pneumatiky.

K vybavení autocentra patří dále pneuservis, rychloopravna a čerpací stanice. Pokud si zakoupíte nový vůz, poskytne vám Autocentrum KREANS na své čerpací stanici výraznou slevu na pohonné hmoty, což je dalším neocenitelným bonusem.

 

Autocentrum KREANS se zabývá i další velice výhodnou službou pro majitele vozidel značky Hyundai, Ford a Mitsubishi. Touto službou je výkup starách ojetých vozidel. Vozidla značky Hyundai, Ford a Mitsubishi vykupuje Autocentrum KREANS na protiúčet. Z tohoto důvodu provozuje autocentrum autobazar. Nemusíte mít obavy při zakoupení ojetého vozidla, že by vám hrozilo nějaké nebezpečí, neboť Autocentrum KREANS ručí na stav prodávaných ojetých vozidel.

 

Další službou, kterou Autocentrum KREANS poskytuje je expresní nákladní doprava nákladů do celkové hmotnosti 25 tun. Expresní doprava je zajišťována po celé ČR a do všech států EU.