Obchod s podlahami plovoucími i ze dřeva

Mezi podlahovými krytinami získávají stále větší oblibu plovoucí podlahy a u náročnějších zákazníků dřevěné podlahy. Jako každý výrobek, prošly i plovoucí a dřevěné podlahy dlouhým vývojem a náročnými zátěžovými zkouškami. Potvrdilo se že jak plovoucí podlahy, tak i dřevěné podlahy lze používat i v exponovaných místech, kterými prochází denně značný počet lidí. A tak lze dnes spatřit plovoucí podlahy i tam, kde bychom to nečekali. Výjimkou nejsou kanceláře, obchody a podobné prostory. Stále populárnější jsou však plovoucí podlahy u obyvatelstva, které objevilo jejich přednosti. Nezáleží na tom, zda se jedná o rodinné domky, nebo o byty v panelových domech. Všude jsou plovoucí podlahy použitelné pro svou jednoduchou údržbu a dlouhou životnost.

 

Plovoucí podlahy mají celou řadu předností a nelze říci, která je největší. Každá jejich vlastnost je významná a záleží na tom, co kdo upřednostňuje.

Pokládka plovoucí podlahy je velice snadná. Pokud se nechcete zabývat dovážením ne zrovna lehkých balíků se šablonami, můžete tyto starosti přenechat specializované firmě, která je zárukou kvalitního a rychlého položení plovoucí podlahy, včetně jejího dovozu.

Ovšem jste-li alespoň trošku zruční, nebude ani pro vás pokládka plovoucí podlahy žádným problémem. Postačí si opatřit příslušné nářadí a pomůcky, s jejichž výběrem a způsobem použití vám poradí v každém obchodě zabývajícím se prodejem plovoucí podlahy.

 

Výběr plovoucí podlahy je neskutečně široký. Plovoucí podlahy simulují snad všechny druhy dřev, takže si vybere podle svého vkusu úplně každý zákazník.

Samotná údržba plovoucí podlahy je velice snadná. Postačí občasné setření prachu vlhkým mopem a pro dosažení vysokého lesku a prodloužení trvanlivosti plovoucí podlahy se používají vhodné vosky a pasty.

 

Obliba podlahové krytiny, kterou tvoří dřevěné podlahy, stále roste a to nejen o movitých lidí. Vysoce kvalitní dřevěné podlahy lze dnes pořídit za relativně přijatelné ceny. Pro dřevěné podlahy jsou používána kvalitní tvrdá dřeva, která odolávají mechanickému poškození i vlhku. Dřevěné podlahy, nebo samotné vzácná dřeva k jejich výrobě se do Čech dovážení převážně z exotických zemí, ale stále častěji i z evropských států, Severní a Jižní Ameriky.