Dovolená s německou cestovní kanceláří

Čas dovolených se nezadržitelně blíží a většina zatím nerozhodnutých turistů a cestovatelů začíná uvažovat, kam letos povedou jejich cesty během času zaslouženého odpočinku a relaxace. Stejně jako každý rok tvoří nabídku cestování zájezdy několika desítek cestovních kanceláří. Už jste ale někdy vyzkoušeli odjet či odletět na dovolenou s nějakou zahraniční, třeba německou cestovní kanceláří?

Kdo již má zkušenosti s německými cestovkami, určitě může potvrdit, že se vyznačují především vysokou kvalitou poskytovaných služeb ve srovnání s tuzemskými cestovkami a obvykle též širším výběrem destinací, kde můžete svou dovolenou strávit. Pokud by vám nevadilo delší cestování na některé z německých nebo rakouských letišť, určitě se podívejte, jaká místa pro dovolenou jsou vám německé cestovní kanceláře schopné nabídnout.

Evropské směrnice nařizují, že cestovní kancelář musí být pojištěna proti úpadku. A to platí, ať si zájezd vyberete od české, nebo německé cestovky. Výhodou těch německých je fakt, že jejich pojistné částky se pohybují v řádu desítek miliónů eur. Rozhodně se tedy nemusíte obávat, že by vaše dovolená začala a zároveň skončila krachem pořádající cestovní kanceláře.

Vaši zaslouženou dovolenou budete moci strávit kde si jen budete přát. Nejčastějšími místy, kam vyrážejí turisté s cestovkami našich německých sousedů, jsou Egypt, Řecko, Kanárské ostrovy a především pak na zájezdy do exotických destinací, jakými jsou Mauricius, Seychely nebo třeba Maledivy. Navíc při porovnání cen last minute zájezdů německých touroperátorů s českými cestovkami můžete být mile překvapeni a vaše dovolená bude příjemná z opravdu každé stránky.