Zahrada v lednu nespí

Zahrada ani v lednu pořádně nespí. Bohužel tento mýtus má za to, že spousta poničených keřů a rostlin se stala obětí mrazu. Není to tak, příroda v zimě jen odpočívá, ale neusne na dlouho. Výkyvy teplot a změna počasí má vliv na růst a probouzení všech druhů zahradních rostlin. Bez správné údržby a péče o zahradu by mohly po roztátí sněhu vzniknout veliké škody.

Pomoc profesionálů na údržbu zahrady

Je vám zima a na zahradu se Vám nechce? Přesto víte, že ta vaše zeleň potřebuj pomoc? Najměte si firmu na údržbu a úklid zahrady. Služby této společnosti jsou hojně využívány na jaře a na podzim, ale ani v zimě Vás nenechají na holičkách. Správně zazimují rostliny, kterým by uškodilo první jarní sluníčko. Prořezají stromy, které hrozí zlomením pod tíhou sněhu a udělají i jiné důležité práce na zahradě.

Odborná péče o zahradu od firmy

Služby této společnosti můžete využít i pro výsadbu. Postarají se o přípravu záhonu a vysadí takové rostliny, kterým mráz a zima nevadí. Květiny a keře Vás pak budou těšit po celý rok. Ceny za služby údržby zahrady a zeleně jsou příjemné, uvidíte sami, že je budete rádi využívat po celý rok.