Virtuální kanceláře Brno nabízí komplexní servis

Prestižní, ale levná kancelář v centru Brna. Myslíte, že je to vtip? Ne, není. Pouze nemáte dostatek informací o tom, co vám umí Virtuální kancelář Spectrum Brno nabídnout. Splňte si svůj sen o sídle vaší firmy prestižní adrese.

Virtuální kancelář Brno vede v nabídce služeb

Využijte krátkodobý pronájem jednacích místností a kanceláří od společnosti Virtuální kancelář Brno s.r.o. a získáte nejen jednací prostor a kanceláře v centru Brna, ale celou řadu nadstandardních služeb pro podporu vašeho podnikání:

  • právnická poradna,
  • daňové poradenství,
  • administrativní služby,
  • poskytnutí sídla společnosti.

Společnost Virtuální kancelář Spectrum Brno s.r.o. nabízí kompletní servis v oblasti vedení účetnictví fyzických či právnických osob, správy daní a daňového poradenství pro Brno a okolí.

Prestižní firemní adresy Brno a Praha

Pokud vás nabídka virtuální kanceláře Brno zaujala, rozhodněte se pro pronájem kanceláře Brno a Praha na adrese, která vám nejlépe vyhovuje:

  • Virtuální kanceláře Příkop 6, Brno, PSČ 602 00 – (místní příslušnost FÚ Brno I).
  • Virtuální kanceláře Králodvorská 16, Praha, PSČ 110 00 – (místní příslušnost FÚ Praha I).

Virtuální kancelář Spectrum Brno s.r.o, bezplatná linka 800 566 566, e-mail: info@vkspectrum.cz

Jistota trvalého firemního sídla

Nemovitosti, ve kterých jsou provozovány virtuální kanceláře společnosti Spectrum, jsou v jejím vlastnictví, čímž je zajištěna právní jistota a stabilita sídla kanceláře i poskytovaných služeb. Rozhodně se tedy nemusíte obávat, že budete muset během podnikání sídlo vaší firmy přesouvat, což souvisí se ztrátou zákazníků.

Snižte náklady na provoz kanceláře, získejte dobrou adresu a využijte podpůrné služby. Zvolte ke svému podnikání virtuální kancelář Brno a ušetřete!