Spořivý frajer

Hledáte nový vůz a nedokážete se rozhodnout, zda by se pro Vás a pro rodinu více hodil typ vozu sedan, kombi či snad SUV? Každý člen Vaší rodiny má své vlastní nároky a požadavky a tak je velmi těžké najít kompromis? Při hledání si každý našel svůj vytoužený druh vozu a nechce ustoupit ze svých nároků? Zkuste se podívat na vůz z řady BMW pod názvem BMW 520d GT a již budete vědět, že tento vůz splní každé Vaše přání a stane se tak plnohodnotným společníkem pro celou rodinu.

Hledáte-li vůz s velkým prostorem a malou spotřebou, je právě tento vyroben pro Vás. Ideální je i cena v poměru k jeho výkonu. Jeho prostorný interiér si nezadá s limuzínou, který bez problémů pojme velký náklad i početnou rodinu. Můžete jej bez problémů požívat i pro podnikání. Tento vůz svým designem bude skvělé auto pro obchodní schůzky a jednání. Jedete-li v něm, cítíte se jako manažer velké firmy. Dvoulitrový turbo diesel a sto osmdesát čtyři koní dělá čest.

BMW z autopůjčovny, plní firemní sny

Motor vozu a jeho technologie jsou dokonalé. Spočítat spotřebu na sto kilometrů není těžké. Má totiž na svou velikost neobyčejně malou spotřebu paliva. Dá se říci, že při ekonomické jízdě si cestu užíváte za pět litrů paliva na sto kilometrů. Což je velmi sympatické. Za nízkou spotřebou jistě stojí aerodynamická kola i aktivně řízený alternátor. Také aktivně ovládané klapky masky chladiče mají svůj podstatný podíl.

Pro někoho je důležitý zvuk a síla motoru a pro druhého zase prostor a jeho pohodlí při jízdě. Pro ty druhé můžeme směle říci, že při výběru tohoto vozu budete mít šťastnou ruku. Velký, pohodlný interiér je výborně odhlučněn a můžete tak využívat klidnou jízdu v soukromí. Na zavazadla je vyčleněn prostorný kufr o obsahu 520/1700litrů. Zavazadlový prostor BMW 520d GT není stavěn na úkor interiéru, splňuje požadavky i těch nejnáročnějších.

V dnešních možnostech je jistě využití ukázkové jízdy před koupí. Autosalon Vás proveze po městě a zaveze Vás i mimo město. Po určitém okruhu si uděláte obrázek o jízdě i interiéru vozidla sami. Pokud Vám přeci jen toto ještě nestačilo, obraťte se na kvalitní autopůjčovny, které mají vůz také v nabídce k pronájmu. Při zapůjčení auta na dva, tři dny Vás přesvědčí ke koupi opravdového labužníka mezi ušlechtilými auty. Neváhejte a objednejte si službu z autopůjčoven, celá rodina na výletě může schvalovat si vyvrátit volbu nového vozu.