Sklípek na Petrově

Pro všechny milovníky dobrého vína je skvělou volbou vinný sklípek Petrov, ve kterém můžete ochutnat kvalitní moravská vína za příznivou cenu.

 

Sklípek je součástí areálu Plže v Petrově u Strážnice a pro zájemce je zde i možnost ubytování. Obec Petrov najdete asi 4 km jihovýchodně od Strážnice a cca 14 km od Hodonína. Unikátní soubor vinných sklepů Plže, mezi kterými je i tento sklípek, byl v roce 1983 vyhlášen památkovou rezervací lidové architektury.

 

Nabídka

 

V nabídce tohoto sklípku najdete více jak šestnáct druhů moravského vína, a to jak bílá, tak červená i růžová. Na přehledných internetových stránkách se můžete rozhodnout, jestli máte zájem o samotnou degustaci vína, nebo si můžete vybrat z několika menu, která kromě vína zahrnují i konzumaci dalších pochutin, jako např. sýry, olivy, maso, různé obložené mísy atd.

 

V případě zájmu je možno se domluvit i na přípravě grilovaných pochoutek. Posezení ve sklípkuHYPERLINK “http://sklepypetrov.webnode.cz/” Petrov je určeno především pro skupiny od 10 do max. 40 lidí.

 

Pro ty, co se rozhodnou si pobyt prodloužit je připraveno ubytování v zahradním domku, který disponuje kapacitou pěti lůžek. Sociální zařízení se nachází v těsné blízkosti domku a nedaleko jsou také obchody s občerstvením. Ceny jsou velmi nízké a začínají na pouhých 140 Kč za osobu na noc mimo hlavní sezónu.

Na stránkách sklepypetrov.webnode.cz si můžete přečíst kompletní nabídku moravských vín, popis jednotlivých degustací a menu a samozřejmě podrobné ceníky.

 

Kromě toho zde také naleznete fotogalerii jak samotného vinného sklípku, tak zahradního domku. Na webových stránkách je i kontakt na majitele, se kterým si můžete domluvit návštěvu. Pokud máte rádi kvalitní víno a chcete zažít pěkný večer s ochutnávkou kvalitních vzorků, tak určitě využijte tuto nabídku a nebudete zklamaní.