Degustace vína i ubytování – sklepy Petrov

Petrov a vinné sklepy k sobě patří již stejně neodmyslitelně, jako například Karlův most a Praha a obdobně jako pražská historická památka láká ročně obrovské zástupy českých i zahraničních návštěvníků, tak také vinný sklípek na Petrově patří k těm nejatraktivnějším lákadlům, díky kterým právě sem ročně zamíří mnoho milovníků dobrého vína a jídla.


Petrov

Víno z Petrova má velmi dobré jméno nejen v našich končinách, ale také daleko za hranicemi České republiky. Ta nejlepší zdejší vína se mohou pochlubit celou řadou prestižních ocenění.


Rozmanitá nabídka

V nabídce sklípku Petrov najdete více jak šestnáct druhů moravského vína, a to jak bílá, tak červená i růžová.

 

Internetové stránky

 

Na našich přehledných internetových stránkách se můžete rozhodnout, jestli máte zájem o samotnou degustaci vína, nebo si můžete vybrat z několika menu, která kromě vína zahrnují i konzumaci dalších pochutin.

 

Kromě toho zde také naleznete rozsáhlou fotogalerii jak samotného vinného sklípku, tak zdejšího celého areálu. Na webových stránkách je i kontakt na majitele, se kterým si můžete domluvit návštěvu.

Co by to bylo za správnou degustaci vína bez něčeho dobrého na zub. Rádi vám zajistíme také občerstvení, které se bude co nejlépe hodit ke zdejším vynikajícím vínům.


Nocleh

Ani o to, kde přečkáte noc, se nemusíte strachovat. Součástí našeho sklepa jsou také útulné pokoje až pro 4 osoby.

Pokud máte rádi kvalitní víno a chcete zažít pěkný večer s ochutnávkou kvalitních vzorků, tak náš určitě navštivte a nebudete litovat!