Odborná správa budov pod záštitou firmy – facility management

Udržování budovy, kde sídlí Vaše firma, je náročné. I dnes v době ekonomické krize je nutné zajistit bezchybný chod budovy i zařízení. Technická správa majetku je odvětví s názvem facility management. Jedná se o obor, který zajistí technický servis, potřebné revize i kontrolu.

Pravidelná kontrola je povinná. Odborná obsluha zařízení, údržba i prohlídky strojů a zařízení podléhají plnění zákonných norem. Odborníci z firmy, která spravuje – facility management, jsou odborníky na svém místě. Školený personál firmy je schopen splnit veškeré technické potřeby firmy. Společnost má pohotovostní i havarijní servis, zaměstnanci kromě správy budov a nemovitostí mohou plnit i různé řemeslné práce a úklid či administraci.

Hledáte vhodného pracovníka na pozici provozního manažera, vyhledejte služby speciální firmy. Tato externě poskytne vše potřebné pro Vaši firmu. Zvládne obsluhu i kontrolu technických zařízení budov, opravy i údržbu strojů a zařízení. Provede odborné prohlídky i revize, školení zaměstnanců a bude kvalitně vést i odbornou dokumentaci.