Prožijte další léto, jeďte na jazykové kurzy do zahraničí na druhou stranu zeměkoule!

Léto sice právě skončilo, ale není nad čím smutnit. Se společností ESL totiž můžete prožít hned další léto na druhé straně zeměkoule! Přihlaste se na jazykový kurz, budete tak mít možnost zlepšit si vaše jazykové dovednosti a zároveň si užít léta ještě jednou. Určitě nebudete takové investice litovat, nově nabyté jazykové znalosti vám totiž pak pomůžou ve vašem profesním i osobním životě.

Asi nejoblíbenější jsou v zimě jazykové pobyty v Austrálii. Zde na vás totiž čeká spousta sluníčka, exotiky, dobrodružství a nových neprozkoumaných míst. Australané jsou navíc velmi přátelšti. Mnoho studentů si při svém pobytu vyzkouší například i surfování nebo jiné sporty. A ESL pro vás bude pro takovou dovolenou ideálním partnerem, nabízí totiž možnost absolvování kurzu ve více australských destinacích, budete tak mít možnost poznat více míst.

Jelikož je letenka do Austrálie drahá, mnoho zájemců o jazykový kurz možná raději upředností vyzkoušet své štěstí v soutěži o dvoutýdenní jazykový kurz v Brazílii. První cenou je hrazený kurz portugalštiny v Brazílii pro dvě osoby, což zahrnuje i letenku, ubytování a polopenzi. Jako druhou a třetí cenu můžete získat měsíční jazykový kurz v destinaci blízko vašeho bydliště. Chcete-li se této soutěže zúčastnit, odpovězte do 21. prosince na tři otázky na stránce společnosti ESL Jazykové Pobyty.

Společnost ESL Jazykové Pobyty ale nabízí i spoustu dalších jazykových pobytů. Pokud byste si rádi nechali zaslat katalog, chcete vyplnit online přihlášku nebo byste rádi získali konkrétní nabídku kurzu, navštivte stránky společnosti ESL nebo najděte více informací zde. Se společností ESL se můžete vypravit na kurz angličtiny do Anglie, Irska, na Maltu, ale i do exotických destinací, kterými jsou kromě Austrálie i třeba Indie nebo Filipíny. Čím dál oblíbenějším jazykem je ale i italština, kterou můžete jet studovat do Itálie. Proč se například nepřihlásit do jazykové školy Torre Di Babele v Římě, kde můžete mimo jiné strávit i váš gap year, tedy několika měsíční pauzu ve vašem kariérním životě, během které se budete věnovat studiu italštiny? Nebo by vás naopak mohlo lákata studium francouzštiny ve Francii nebo Kanadě, právě ted už je totiž ten vhodný čas přihlásit se na kurz na přiští rok. Pro více jazykových kurzů navštivte stránku spolešnosti ESL, určitě si tam najdete kurz šitý jako na míru i vy!