Auto na cestování i na dovolenou zamluvte včas

Jaká bude zimní dovolená? Dovolená na horách v tuzemsku i v zahraničí je ideální odpočinek. Pro cestu na dolovenou je lepší využít své vlastní vozidlo. Rodinní příslušníci a mnoho zimního vybavení se pohodlně dopraví na určené místo dovolené. Pokud Vaše auto nevyhovuje požadavkům na cestování do hor, zvolte možnost zapůjčení vozu z autopůjčovny.

Půjčit si můžete jakýkoli typ vozu, který bude vyhovovat Vaším požadavkům. Ideální malé auto s plnou výbavou pro cestování v páru nebo i velké vícemístné auto pro rodinu. Auta z půjčovny jsou technicky zabezpečené pro dlouhé cesty i výlety do hor a splňují všechny zákonné povinnosti. Jsou připojištěna proti případné havárii i proti odcizení. V nabídce autopůjčovny jsou i auto doplňky, které ulehčí cestování. Úložný box na střechu, nosiče lyží usnadní přepravu zavazadel. Využít můžete i GPS navigaci či řetězy na kola.

Dovolená na horách s autem z půjčovny Vám zajistí potřebný komfort cestování a dostatek odpočinku. Neváhejte zamluvit vhodné vozidlo již nyní, i když mají autopůjčovny dostatek vozů k půjčení, auta v době prázdnin mohou být již zamluvena.