Auto folie může ochránit Vaše auto před poškrábáním

Koupili jste nové auto pro firemní účely a myslíte si, že pokud se o vůz budete řádně starat, tak jej po pár letech výhodně prodáte? Chyba. Auto je prodejné za tu cenu, na kterou vypadá. I když údržbě interiéru budete věnovat velké úsilí, vždy se potencionální kupci budou řídit podle vzhledu karoserie. Šetrné zacházení při řízení a dodržování čistoty ve voze je plusem, ale oprýskaný lak, škrábance a jiné drobné oděrky na kapotě sníží Vaší cenu.

Ať již chcete využívat auto pro soukromé účely nebo pro firmu, je vhodné hned od začátku nový lak vozu ochránit před možnými oděrkami. Myčka aut i běžný provoz na silnici může ohrozit lak vozu a i nejnovější leštící a čisticí prostředky již nepomohou. Vhodnou pomocí jak poškození laku auta předejít je, obrátit se na firmu, jež Vám auto polepí folií. Auto polepy a celopolepy vozidel nabízejí ve své nabídce služeb reklamní společnosti.

Folie na ochranu laku je bezbarvá vrstva plastové hmoty, jež dokonale na vůz přilne a ochrání jej před nepřízní počasí, sněhem i kamínky. Původní lak na voze zůstane bez poškození, protože jej bude chránit odolná vrstva. Pokud již nebudete folii potřebovat, bez problémů ji můžete z vozu sundat. Po lepidle nezůstane žádná památka.

Vůz ošetřený folií je chráněn po dlouhou dobu proti poškození a jeho cena je tudíž daleko vyšší. Investujte nyní málo peněz do auto polepu a zhodnoťte tak budoucí cenu vozu při prodeji. Investice do folie je daleko levnější než investování do opravy laku v lakovně.