Průvodce světem podlah SUPELLEX

Podlahová krytina podtrhuje výsledný dojem celého interiéru. Může být pouhým decentním doplňkem obytných prostor, nebo jim může vysloveně dominovat. Při stavbě či rekonstrukci je jedním z důležitých rozhodnutí volba materiálu pro podlahy. S podlahou jste v neustálém kontaktu, proto by měla být příjemná na dotek, vhodná do konkrétních místností, hezká, trvanlivá, funkční a praktická. Musí především splňovat nároky, které na ní budou v dané místnosti kladeny.  

Firma SUPELLEX CETRUM je spolehlivým obchodním parterem v oblasti podlahovin, působící na našem trhu již sedmým rokem. Nabízí široký výběr podlah pouze z kvalitních výrobků pouze od renomovaných firem. U nových zákazníků nejprve zjišťuje do jakých místností a jakého prostředí je budoucí podlaha určena. Druhá otázka potom musí směřovat na to, co se od ní očekává, protože každý druh podlahové krytiny má své přednosti i úskalí. Někdo dává přednost teplé podlaze, preferuje plovoucí podlahy, dřevo, korek, pvc, pro jiného je zase důležitý požadavek na odolnost proti poškrábání s ohledem na domácí mazlíčky, nebo velký provoz či pohyb lidí. Velkou skupinu zákazníků také tvoří alergici. S firmou SUPELLEX CENTRUM se výběru bát nemusíte, jejich zkušení podlaháři vám pomohou s výběrem vhodné podlahové krytiny, ukáží vám jednotlivé odlišnosti, zváží rozdíly, vzhled i odolnost, ale také cenu, a následně vás naučí o vybranou podlahu správně pečovat, aby vám sloužila co nejdéle.

Nabídka je přehledně rozčleněna do jednotlivých oddělení, kde najdete různé typy podlahových krytin, jejich podrobný popis, výhody i způsoby údržby.

SUPELLEX CENTRUM nabízí:

  • laminátové podlahy
  • PVC podlahy
  • dřevěné podlahy
  • umělý trávník
  • čistící prostředky a doplňky
  • podložky pro podlahy 

K dobře provedené pokládce podlahy je potřeba také kvalitní nářadí, proto firma SUPELLEX CENTRUM nabízí nářadí firem JANSER, ROMUS a také osvědčené SX nářadí. Svým zákazníkům také nabízí pro mnohé zajímavou službu půjčení nářadí. Určitě vás osloví také nabídka bonusů v bonusovém programu, které získáte  za nasbírané body za vaše uskutečněné nákupy.