Máte problémy se svým BMW? Obraťte se na autoservis Auto Grál

autoservisu Auto Grál s.r.o. v Ústí nad Labem provádíme:

  • diagnostiku motoru a elektroniky,
  • geometrii a seřízení,
  • kontrolu a měření brzd, tlumičů, podvozku a klimatizace,
  • opravy karoserie i s karosářskými pracemi,
  • montáž originálního náhradního příslušenství.

Při opravě používáme pouze originální náhradní díly. Pomůžeme vám i s běžnou údržbou auta jako je výměna oleje, inspekce a příprava vozu pro STK.

V našem pneuservisu vám vyměníme a vyvážíme kola a svá zimní či letní kola si u nás můžete nechat uskladnit. Ručně umyjeme vaše vozidlo, motor i podvozek a zároveň vyčistíme interiér automobilu. Dále vám zapůjčíme na dobu, kdy je vaše auto v našem servisu, náhradní vozidlo.

Prodej nových a ojetých aut

Při prodeji nových aut nabízíme záruku až 5 let nebo do 120 000 najetých km (podle toho, co nastane dříve). Díky tomu budete pro své BMW moci využívat veškerých výhod, vyplývajících z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály. Současně budete mít zajištěnou maximální bezpečnost díky garanci použití originálních dílů.
Prodáváme také ojeté vozy BMW, které splňují přesně definovaná kritéria: musí být mladší pěti let s počtem najetých km do 120 000, s jasným původem a ověřenou servisní historií. Po dobu 12 měsíců nebo ujetých 10 000 km máte servis zdarma. Na ojeté vozy poskytujeme záruku 24 měsíců.

Asistenční služba

Stane se vám dopravní nehoda, porouchá se vám auto nebo ho někdo odcizí? Ihned volejte asistenční linku BMW, tel. 844 666 333 (ze zahraničí: +420 222 803 447). Asistenční služba funguje 24 hodin denně, 365 dní v roce. Naši operátoři vám se vším poradí, poskytnou veškeré informace a zařídí všechny nutné formality: zavolají policii, zajistí odtahovou službu, náhradní vozidlo, opravu auta v autorizovaném servisu BMW a vyrozumí vaši pojišťovnu.

Odcizený automobil jsme schopni lokalizovat, monitorovat a zabezpečit díky BMW satelitnímu vyhledávání, které chrání váš vůz 24 hodin. Při dopravní nehodě je systém schopen díky zabudovanému senzoru odeslat do operačního střediska detailní informace o poloze a stavu vozidla, díky čemuž vám můžeme zajistit potřebnou pomoc.